felhasználónév:   jelszó:      
 
 


 



























 
Hálózat > Kiegészítők
Csak a készleten lévők
Rendezés

Antenna UBIQUITI UMA-D Directional/Dual-Band/802.11ac optimized for UAP-AC-M
1év garancia
 Dunakeszi: Raktáron  Vác: Nincs raktáron 
23354 Ft + Áfa

29660 Ft

Lanberg szerelőkészlet 19 rack szekrényhez 50db - LANBERG AK-1302-S
0év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
2354 Ft + Áfa

2990 Ft

Mikrotik SFP+ Modul 10G S+85DLC03D OEM
2év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
18000 Ft + Áfa

22860 Ft

MiniGBIC Modul TP-Link TL-SM311LM
2év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
5394 Ft + Áfa

6850 Ft

MiniGBIC Modul TP-Link TL-SM311LS SFP
2év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
5000 Ft + Áfa

6350 Ft

Patch panel FTP Cat6 24port 19col GEMBIRD NPP-C624-002
1év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
12000 Ft + Áfa

15240 Ft

PoE Adapter Ubiquiti POE-24-12W-G 24V/0.5A/12W/Gigabit
2év garancia
 Dunakeszi: Raktáron  Vác: Nincs raktáron 
3701 Ft + Áfa

4700 Ft

POE Injector Cudy POE400 90W
3év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
10425 Ft + Áfa

13240 Ft

POE Injector TP-LINK TL-POE150S
2év garancia
 Dunakeszi: Raktáron  Vác: Nincs raktáron 
5496 Ft + Áfa

6980 Ft

POE Injector UBIQUITI POE-50-60W 50V/1.2A/60W
2év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
5500 Ft + Áfa

6985 Ft

POE Injector UBIQUITI U-POE-AF 802.3AF 48V
1év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
2984 Ft + Áfa

3790 Ft

PoE passzív kábel DIGITUS DN-95001
0év garancia
 Dunakeszi: Raktáron  Vác: Nincs raktáron 
1882 Ft + Áfa

2390 Ft

POE Splitter TL-POE10R
1év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
3299 Ft + Áfa

4190 Ft

Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul UF-MM-10G - OEM
1év garancia
 Dunakeszi: Raktáron  Vác: Nincs raktáron 
6205 Ft + Áfa

7880 Ft

Ubiquiti SFP+ 10G RJ45 Modul UF-RJ45-10G
2év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
25000 Ft + Áfa

31750 Ft

Ubiquiti UniFi Controler Cloud Key Gen2 Plus UCK-G2-PLUS
2év garancia
 Dunakeszi: Nincs raktáron  Vác: Nincs raktáron 
77000 Ft + Áfa

97790 Ft
Figyelem! A nem raktáron lévő termékeknél előfordulhat,
hogy azok ára nem aktuális, azaz lehet túl alacsony, illetve túl magas egyaránt.
A termék aktuális áráról, beszerezhetőségéről, raktárra érkezéséről kérjük érdeklődjön kollégáinknál a realsys@realsys.hu e-mail címen.
 

AZ ÖN KOSARA ÜRES!
 
 

 

 

 

AMD Radeon RX 6600 8GB GDDR6 XFX Speedster SWFT 210 RX-66XL8LFDQ videokártya

Bruttó: 149990 Ft

500GB Samsung SSD M.2 2280 980 MZ-V8V500BW

Bruttó: 22990 Ft

GeForce RTX 3070 8GB GDDR6 KFA2 1-Click OC LHR 37NSL6MD2KCK videokártya

Bruttó: 258990 Ft

Kiano Cavion Motus FHD Wi-Fi akciókamera

Bruttó: 9990 Ft
 



Látogassa meg Realsys Computer a ShopMania weboldalon
 
Dunakeszi, Fő út 117. | Vác, Köztársaság u. 10. | +36 27 412 412 | realsys@realsys.hu
A termékinformációkban előforduló esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!
ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató